Manual
Tata Steel Norway Byggsystemer AS
TATA STEEL NORWAY

Byggsystemer AS

T  +47 35 91 52 00
E  info.nbs-no@tatasteeleurope.com 

Hovedkontor og produksjon:
Røraskogen 2
3937 Skien

Salgskontor og lager:
Vestre Rosten 102
7075 Tiller

Contact tata steel construction nordics
Manual
Steel Service Centres
Steel Service Centres

Norsk Stål Tynnplater AS

Habornveien 60

N-1630 Gamle Fredrikstad

Norge

T +47 (0) 69 35 84 00

E: firmapost@nst.eu

 

Norsk Stål Tynnplater AB

Östra Rönneholmsvägen 11B

211 47 Malmö

Sverige

T +46 (0)40 579241

E: firmapost@nst.eu

 

Halmstad Steel Service Centre AB

Stationsgatan 55

SE-302 50 Halmstad

Sverige

T: +46 (0) 102 065700

E: HalmstadSSC@tatasteeleurope.com

 

Naantali Steel Service Centre Oy

Rautakatu 5

21110 Naantali

Suomi

T +358 (0)10 287 6900

E: sales.naantali@tatasteeleurope.com

Manual
Sales
Hvem du kan kontakte for salg

Små volumordrer skreddersydd etter dine behov
Hvis du trenger mindre volumbestillinger med service skreddersydd til dine spesifikke behov, kan du vurdere å kjøpe produktene våre fra Tata Steel's dedikerte stålservicesentre. Våre produkter er også tilgjengelige fra et bredt nettverk av uavhengige servicesentre i stål.

Kompetanse for bearbeiding av lysmålere: spalting, blanking, produkter kuttet i lengde, stempling, beising og smal kaldvalsing.

Kraftig prosesseringskompetanse: fresing og lagring


Store volumbestillinger med dedikert teknisk kundestøtte
For større volumbestillinger, vennligst kontakt våre dedikerte markedsfokuserte salgsteam. Disse sektorens salgsteam støttes av kunnskapsrike ingeniører innen teknisk support. Hvis du ikke finner produktet du leter etter, er våre dedikerte salgsteam tilgjengelig for å hjelpe deg med dine behov og snakke gjennom løsninger som tilbys for å dekke dine behov.

 

Tata Steel Norway Byggsystemer AS

T  +47 35 91 52 00
E  info.nbs-no@tatasteeleurope.com 

Hovedkontor og produksjon:
Røraskogen 2
3937 Skien

Salgskontor og lager:
Vestre Rosten 102
7075 Tiller

 

Regionkontor Norden, salgskontor

Tata Steel

Det amerikanske huset

Barlastgatan 2

41463 Göteborg

Sverige

T: +46 31 779 3200

F: +46 31 779 3228

E: gothenburg@tatasteeleurope.com

 

Automotive

E: connect.automotive@tatasteeleurope.com


Engineering 

E: connect.engineering@tatasteeleurope.com

 

Packaging 

Email: infopackaging@tatasteeleurope.com

Tjenester
Tata Steel omfattende distribusjonsnettverk er det nest største i Europa.
Disse nedstrøms fasilitetene leverer bearbeiding, service, distribusjon og salgsstøtte til sine kunder i Storbritannia og Irland, samt i Tyskland, Benelux, Frankrike, Spania, Norge, Sverige og Finland.
Service Centre
Asia
Manual
Asia
Hvem du skal kontakte for Asia

China

Tata Steel

Room 2306

568 Hengfeng Road

Zhabei District, 200070

Shanghai

China

T  +86 21 33661616

F  +86 21 33040108

E  shanghai@tatasteeleurope.com

Hong Kong SAR

Tata Steel

Unit 603B, Empire Centre

68 Mody Road, Tsim Sha Tsui East

Kowloon

Hong Kong

Hong Kong SAR

T   +852 2887 5333

E  hong-kong@tatasteeleurope.com

India

Tata Steel

Regional Market Development

One Forbes, 3rd Floor, Dr V B Gandhi Marg

Fort

Mumbai 400-001

India

T  + 91 22 6749 4665

E  mumbai@tatasteeleurope.com

Japan 

Tata Steel

Oak Minami Azabu Building

2F 3-19-23 Minami - Azabu Minato-ku,

Tokyo 106-0047

Japan

T  +81 3 4580 2717

F  +81 3 4580 2701

E  tokyo@tatasteeleurope.com

Singapore

Tata Steel

22, Tanjong Kling Road

Singapore

628048

Singapore

T  +65 6297 6678

F  +65 6297 6682

E  singapore@tatasteeleurope.com

Thailand

Tata Steel

Rasa Tower 1

14th Floor, 555 Phaholyothin Road,

Chatuchak,

Bangkok, 10900

Thailand

T  +662 937 0060

E  thailand@tatasteeleurope.com

Turkey

Tata Steel

48 Cumhuriyet Cad.

Pegasus Bldg. Floor 7

34367 Harbiye

Istanbul

Turkey

T  +90 (212) 241 5700

F  +90 (212) 241 6366

E  istanbul@tatasteeleurope.com

United Arab Emirates 

Tata Steel

PO Box 18294

Jebel Ali

Dubai

United Arab Emirates

T  +971 (0) 4 8873 232

F  +971 (0) 4 8873 966

E  dubai@tatasteeleurope.com

 

Afrika
Manual
Afrika
Hvem du skal kontakte for Afrika

South Africa 

Tata Steel

Indobali Office Park

229 Hull Road

Rynfield

Benoni, 1501

South Africa

T  +27 (011) 849 8500

F  +27 (011) 849 8501

E  south.africa@tatasteeleurope.com

Europa
Manual
Europa
Hvem du skal kontakte for Europa

Czech Republic

Tata Steel

Mala Stepanska 9

Praha 2 - 120 00

Czech Republic

T  +420 2 2492 0477

F  +420 2 2491 9546

E  prague@tatasteeleurope.com

France

Tata Steel

3 Allee des Barbanniers

F-92632 Gennevilliers Cedex

France

T  +33 (0) 1414 73329

F  +33 (0) 1412 19475

E  paris@tatasteeleurope.com

Germany

Tata Steel

Am Trippelsberg 48

40589 Düsseldorf

Germany

T  +49 211 4926-0

F  +49 211 4926-282

E  dusseldorf@tatasteeleurope.com

Italy

Tata Steel

Via G.G. Winckelmann n.2

20146 Milano

Italy

T  +39 02 422 5541

F  +39 02 422 5542 50

E  milano@tatasteeleurope.com

Norway

Tata Steel

Røraskogen 2

3937 Skien

T  +47 35 91 52 00

E  info.nbs-no@tatasteeleurope.com

Poland 

Tata Steel

ul. Piastowska 7

40-005 Katowice

Poland

T  +48 32 608 3510

F  +48 32 6083502

E  katowice@tatasteeleurope.com

Portugal

Tata Steel

BelaVista Office

Estrada de Paço de Arcos, 66-66a

2735-336 Cacém

Portugal

T  +351 217 817 040

F  +351 217 817 049

E  lisbon@tatasteeleurope.com

Romania 

Tata Steel

Calea Floreasca 169A

A Building, 4th Floor

Campus 10, Office 2039-2044

1st district, Bucharest,014472

Romania

T  +40 723 160 381

F  +40 318 602 100

E  bucharest@tatasteeleurope.com

Spain

Tata Steel

Calle Rosario Pino 14-16

Torre Rioja, 9 Planta

28020 Madrid

Spain

T  +34 91 425 2910

F  +34 91 572 1295

E  madrid@tatasteeleurope.com

Sweden

Tata Steel

Amerikahuset

Barlastgatan 2

41463 Gothenburg

Sweden

T  +46 31 779 3200

F  +46 31 779 3228

E  gothenburg@tatasteeleurope.com

Nord-Amerika
Manual
Nord-Amerika
Hvem du skal kontakte for Nord-Amerika

Mexico

Tata Steel

Central Park – Corporativa 1

Armando Birlain Shaffler 2001 - Int. 16C

Colonia Centro Sur

Querétaro, QRO

Mexico

T  +52 1 442 6737501

E  mexico@tatasteeleurope.com

United States, Southfield

Tata Steel

26777 Central Park Blvd

Suite 150

Southfield

United States

T  +1 248 809 1330

E  detroit@tatasteeleurope.com

United States, Chicago

Tata Steel

Chicago office

475 N. Martingale Road, Suite 400

Schaumburg, IL 60173

United States

T  +1 847 619 0400 or 1800 542 6244 (N.America only)

F  +1 847 619 0468

E  chicago@tatasteeleurope.com

Sør-Amerika
Manual
Sør-Amerika
Hvem du skal kontakte for Sør-Amerika

Brazil

Tata Steel

c/o SIS Intelligence

Brigadeiro Faria Lima

1685 Conj. 5J

Sao Paulo, SP

Brazil

T  +55 11 2337 1678

E  brazil@tatasteeleurope.com